Over Mupol

Directeur
Directeur

Fred Mulder

Tel. 085-0660200
fred@mupol.com
Fred heeft Mupol Personeelsdiensten in 2006 opgericht en is tot op de dag van vandaag directeur.

Operationeel Manager
Operationeel Manager

Corstian Modderkolk

Tel. 06-83992884
corstian@mupol.com
Corstian houdt zich dagelijks bezig met alle operationele zaken binnen Mupol.

Planner
Planner

Jacek Klamer

Tel. 06-57459209
jacek@mupol.com
Jacek is planner.

Jobcoach
Jobcoach

Andrzej Jaros

Tel. 06-19984684
andrzej@mupol.com
Andrzej is Jobcoach.

Jobcoach
Jobcoach

Dominik Rozynek

Tel. 06-12518389
dominik@mupol.com
Dominik is Jobcoach.

Jobcoach
Jobcoach

Maciej Kulis

Tel. 06-53390507
maciej@mupol.com
Maciej is Jobcoach.

Jobcoach / facilitair medewerker
Jobcoach / facilitair medewerker

Dave Heesakkers

Tel. 06-57746151
dave@mupol.com
Dave is Jobcoach. Hij is de schakel tussen klant en uitzendkracht. Daarnaast is Dave verantwoordelijk voor de huisvesting en het wagenpark.

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Ewa Hendriks

Tel. 085-0660200
ewa@mupol.com
Ewa zorgt binnen Mupol voor de verwerking van de administratie en verloningen.

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Eva Olejniczak

Tel. 085-0660200
eva@mupol.com
Eva zorgt binnen Mupol voor de verwerking van de administratie en verloningen.

Administrateur
Administrateur

Alfred van der Meer

Tel. 085-0660200
alfred@mupol.com
Alfred draagt zorg voor de verwerking van de administratieve processen binnen Mupol.

Ass. Jobcoach
Ass. Jobcoach

Bartek Gruszczynski

Tel. 085-0660200
bartek.g@mupol.com
Bartek is assistent Jobcoach/chauffeur.

Recruiter en Marketing
Recruiter en Marketing

Mateusz Kurkowski

Tel. 0048517749076
mateusz@mupol.com

Recruiter
Recruiter

Justyna Kurkowska

Tel. 0048518791231
justyna@mupol.com