Over Mupol

Directeur
Directeur

Fred Mulder

Tel. 085-0660200
fred@mupol.com
Fred heeft Mupol Personeelsdiensten in 2006 opgericht en is tot op de dag van vandaag directeur.

Operationeel Manager
Operationeel Manager

Corstian Modderkolk

Tel. 06-83992884
corstian@mupol.com
Corstian houdt zich dagelijks bezig met alle operationele zaken binnen Mupol.

Financieel Manager
Financieel Manager

Alfred van der Meer

Tel. 06-83115194
alfred@mupol.com
Alfred draagt zorg voor de verwerking van de administratieve en financiële processen binnen Mupol.

Planner
Planner

Jacek Klamer

Tel. 06-57459209
jacek@mupol.com
Jacek is planner.

Hoofd Recruiter
Hoofd Recruiter

Paulina Ziaja

Tel. 06-82521903
paulina@mupol.com
Paulina is eind verantwoordelijk voor de werving & selectie.

Recruiter
Recruiter

Karolina Rijken

Tel. 06-29355247
karolina@mupol.com
Karolina is verantwoordelijk voor de werving & selectie.

Recruiter
Recruiter

Maria Lamers

Tel. 06-29421624
maria@mupol.com
Maria is verantwoordelijk voor de werving & selectie van medewerkers uit voornamelijk Roemenië en Portugal.

Jobcoach
Jobcoach

Andrzej Jaros

Tel. 06-19984684
andrzej@mupol.com
Andrzej is Jobcoach.

Jobcoach / accountmanager
Jobcoach / accountmanager

Dominik Rozynek

Tel. 06-12518389
dominik@mupol.com
Dominik is Jobcoach en accountmanager

Jobcoach
Jobcoach

Maciej Kulis

Tel. 06-53390507
maciej@mupol.com
Maciej is Jobcoach.

Jobcoach / accountmanager
Jobcoach / accountmanager

Dave Heesakkers

Tel. 06-57746151
dave@mupol.com
Dave is Jobcoach en accountmanager. Hij is de schakel tussen uitzendkracht en de klant, daarnaast houdt Dave zich bezig met commerciële activiteiten.

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Ewa Hendriks

Tel. 085-0660200
ewa@mupol.com
Ewa zorgt binnen Mupol voor de verwerking van de administratie en verloningen.

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Eva Olejniczak

Tel. 085-0660200
eva@mupol.com
Eva zorgt binnen Mupol voor de verwerking van de administratie en verloningen.

Ass. Jobcoach
Ass. Jobcoach

Bartek Gruszczynski

Tel. 06-51007127
bartek.g@mupol.com
Bartek is assistent Jobcoach/chauffeur.