Over Mupol

Directeur
Directeur

Fred Mulder

Tel. 085-0660200
fred@mupol.com
Fred heeft Mupol Personeelsdiensten in 2006 opgericht en is tot op de dag van vandaag directeur.

Operationeel Manager
Operationeel Manager

Corstian Modderkolk

Tel. 06-83992884
corstian@mupol.com
Corstian houdt zich dagelijks bezig met alle operationele zaken binnen Mupol.

Planner / Relatiebeheerder / Jobcoach
Planner / Relatiebeheerder / Jobcoach

Andrzej Jaros

Tel. 06-19984684
andrzej@mupol.com
Andrzej brengt zijn ruime ervaring in de uitzendbranche bij Mupol in de praktijk als planner, relatiebeheerder en jobcoach. Hij is het aanspreekpunt voor onze Poolse uitzendkrachten

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Ewa Hendriks

Tel. 085-0660200
ewa@mupol.com
Ewa zorgt binnen Mupol voor de verwerking van de administratie en verloningen.

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Eva Olejniczak

Tel. 085-0660200
eva@mupol.com
Eva zorgt binnen Mupol voor de verwerking van de administratie en verloningen.

Administratief medewerker
Administratief medewerker

Alfred van der Meer

Tel. 085-0660200
alfred@mupol.com
Alfred is administratief en boekhoudkundige binnen Mupol.

Jobcoach
Jobcoach

Dominik Rozynek

Tel. 06-12518389
dominik@mupol.com
Dominik is Jobcoach.

Relatiebeheerder / Jobcoach
Relatiebeheerder / Jobcoach

Dave Heesakkers

Tel. 06-57746151
dave@mupol.com
Dave is Jobcoach en relatiebeheerder. Hij is de schakel tussen klant en uitzendkracht.

Ass. Jobcoach
Ass. Jobcoach

Bartek Gruszczynski

Tel. 085-0660200
bartek.g@mupol.com
Bartek is assistent Jobcoach/chauffeur.

Ass. Jobcoach
Ass. Jobcoach

Andrius Budrevicius

Tel. 085-0660200
andrius@mupol.com
Bartek is assistent Jobcoach/chauffeur.

Ass. Jobcoach
Ass. Jobcoach

Krzysztof Zadrozny

Tel. 085-0660200
krzysztof@mupol.com
Krzysztof is assistent Jobcoach/chauffeur.

Recruiter en Marketing
Recruiter en Marketing

Mateusz Kurkowski

Tel. 0048517749076
mateusz@mupol.com

Recruiter
Recruiter

Justyna Kurkowska

Tel. 0048518791231
justyna@mupol.com

Recruiter
Recruiter

Wioletta Glazik

Tel. 0048662980795
wioletta@mupol.pl

Recruiter
Recruiter

Lucyna Szalek

Tel. 0048735009356
lucyna@mupol.pl